Aktualności

KAMPA NA FACEBOOKU

ostatnie posty

Kampa - Plandeki, Namioty

Namioty Bankietowe KAMPA to idealne rozwiązanie na imprezy oraz wesela. Poprzez możliwość dostosowania rozmiaru namiotów do ilości można pomieścić w nim dowolną ilość gości. Nasze namioty są także idealnym rozwiązaniem na wesela typu amerykańskiego, stających się co raz popularniejszym rozwiązaniem na wesela w Polsce. Dodatkową opcją wyposażenia namiotu to tzw. "GALA" czyli dekoracja sufitu i ścian bocznych oraz drewniana podłoga umożliwiająca wykorzystanie naszych produktów do eleganckich przyjęć w plenerze. Namioty składają się z segmentów o szerokości 6m, 10m lub 15m oraz długości segmentu 3m lub 5m, umożliwiając przedłużenie namiotu do praktycznie nieograniczonych długości. Willkommen Wir begrüßen Sie recht herzlich auf unserer Homepage. Sehen Sie sich auf unseren Seiten um, unter Zelte haben wir für Sie unser Angebot gemäß dem Motto "Zelte für alle Anlässe" aufbereitet. Oder werfen Sie einen Blick in unsere Bildergalerie, so gewinnen Sie am besten einen Eindruck davon, welch unvergessliche Veranstaltungen mit unserern Zelten für Sie möglich werden. Sollten Sie neugiergig geworden sein oder Fragen haben, die über diese Seiten nicht beantwortet werden, nehmen Sie bitte Kontakt mit uns auf, wir freuen uns schon auf Sie. Bis dann herzlichst Ihre Fa. KAMPA
Kampa - Plandeki, Namioty
Kampa - Plandeki, Namioty3 miesiące temu
Dzisiaj można się z nami spotkać na Śląskie Targi Budowlane w dom EXPO i zapoznać się z naszym nowym produktem, Kampa Żagle Przeciwsłoneczne Zapraszamy!
Kampa - Plandeki, Namioty
Kampa - Plandeki, Namioty3 miesiące temu
Nasza torba na wakacjach 😮 sprawdza się idealnie 😊 wodoodporna, wykonana z materiału żaglowego! Życzymy udanego urlopu!
Kampa - Plandeki, Namioty
Bajka Hotel&Resort
The time of My life💍✨🎩 Ostatnie przygotowania do plenerowego zaczarowanego wesela w Bajce... 💍✨🎩 Już za chwilę Nowożeńcy będą świętowali swój najpiękniejszy dzień w życiu 💕🤗💕 Obiecujemy więcej zdjęć i fotorelacji- jest pięknie! Życie to Bajka !! Jeśli planujecie swój wyjątkowy dzień w bajecznej scenerii prosimy o kontakt pod adresem: wesela@hotelbajka.com 💕😍🙌🏻
Kampa - Plandeki, Namioty
Kampa - Plandeki, Namioty4 miesiące temu
Dzisiaj mieliśmy zaszczyt gościć w Tarnowie.
W celu zapewnienia jak najlepszych warunków na przyjęcie zdecydowano się na namiot o powierzchni 210 m2. Poprzez panoramiczne okna i szczyt można było obserwować uroki tego miejsca.
Jak Wam się podoba realizacja?
Kampa - Plandeki, Namioty
Kampa - Plandeki, Namioty4 miesiące temu
Jeżeli się zastanawiacie nad uroczystością w namiocie, ale boicie się, że pogoda nie dopisze? Z nami to nie problem!
Posiadamy mobilne nagrzewnice oraz klimatyzacje 🙂
Kampa - Plandeki, Namioty
Kampa - Plandeki, Namioty4 miesiące temu
Kolejne święto plonów rozpoczynamy już dzisiaj i to w naszym Popielowie. My juz zwarci i gotowi w imieniu organizatorów zapraszamy wszystkich serdecznie!