wynajem namiotów namioty magazynowe namioty bankietowe wynajem namiotów namioty magazynowe

O Firmie

Nasza firma istnieje na rynku od 1999 roku. Naszą działalność opieramy na produkcji, sprzedaży oraz wynajmie namiotów okolicznościowych oraz potrzebnych akcesoriów. W naszej bogatej ofercie znajdziecie Państwo namioty weselne, imprezowe, magazynowe oraz wystawowe. Dzięki nam, organizacja żadnej z imprez plenerowych nie będzie już stanowiła dla Państwa żadnego problemu.

Nasze produkty są nie tylko estetyczne, ale przede wszystkim solidnie wykonane. Dzięki temu, walory estetyczne idą w parze z funkcjonalnością. Organizują Państwo wesele, bankiet, wystawę lub imprezę firmową? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu namiotów. Proponowane przez nas namioty oraz akcesoria uświetnią każdą imprezę okolicznościową!

Zaskoczcie Państwo swoją rodzinę i znajomych organizując przyjęcie w plenerze. Dzięki naszym namiotom uda się Wam stworzyć wyjątkową i niepowtarzalną atmosferę. Marzy się Państwu ślub w ogrodzie niczym z amerykańskich filmów? A może Państwa dziecko pragnie zorganizować bajkowe przyjęcie urodzinowe? Dzięki nam te wszystka marzenia są wyciągnięcie ręki. Warto po nie sięgnąć!

Od roku 2013 jesteśmy generalnym przedstawicielem renomowanej firmy Eschenbach Zeltbau w Polsce.